MSA získala prestižní cenu "Pilíř země" za přeshraniční spolupráci s Polskem

MSA získala prestižní cenu "Pilíř země" za přeshraniční spolupráci s Polskem

03.10.2018

V pátek 28. září 2018 se v paláci Rafako, v polské Ratiboři,uskutečnilo slavnostní vyhlášení 6. ročníku mezinárodního udílení cen „Ratibořský zemský pilíř“ za přeshraniční spolupráci mezi Českem a Polskem.

Vítězem pro letošní rok se stala společnost MSA, která získala ocenění v kategorii „firma“ a doplnila tak další úspěšné subjekty v kategoriích řemeslo, sociální a přeshraniční spolupráce. Prestižní „Pilíř země“ za MSA, a.s. převzal Lukáš Podmol (na fotografii),který se v MSA specializuje právě na obchod s polskou stranou.

„Vážíme si této ceny, která je oceněním dlouhodobé a kvalitní spolupráce s našimi polskými sousedy,“ uvedl k zisku ocenění obchodní ředitel Vladimir Kononov. „Věřím, že cena pro nás bude impulsem k další mezinárodní spolupráci a to nejenom s Polskem, ale i s dalšími partnery.“ dodal Vladimir Kononov.

Předávání těchto cen patří mezi významné regionální události a je již tradičně organizováno starostou Ratiboře společně s městskou radou a Cechem řemesel města Ratiboře. Patronem této akce byla Okresní Hospodářská komora v Opavě. Ocenění v podobě sošky,představující Pilíř země je každoročně udělováno společnostem i jednotlivcům, kteří významně přispívají jak k hospodářskému, tak i sociálnímu rozvoji česko-polského regionu.

Katalogy
Reference
Ke stažení