Otevírá se nám bolivijský trh

30.09.2016

Jedním z dalších kroků propagace naší značky na trhu Latinské Ameriky bylo zapsání na vendor list bolivijské ropné a plynárenské státní společnosti YPFB (Yacimientos Petrolíferos Fiscales Bolivianos). 

Proces zápisu na seznam dodavatelů je obvykle velmi náročný a zdlouhavý. Nese s sebou mnoho prověrek a dokumentace, které musí být v souladu s požadavky a standardy klienta. Někdy ani po roce není celý proces zápisu u konce.

Zapsání na vendor list u společnosti YPFB z Bolívie pro MSA znamená pozvánku k účasti ve všech budoucích projektech a výběrových řízeních vypsaných touto bolivijskou společností. Nedávno bolivijská vláda oznámila obrovské investice do výstavby plynovodů a zvýšení kapacit těžby až na 60 mil. m3 za den. Bolívie by se tím dostala na 4. místo na světě.

„Našim cílem je nyní prosadit se v konkurenčním boji, který je ale na všech trzích. Úspěch nám mohou zajistit krátké dodací lhůty a konkurenceschopné ceny. Především ale musíme dodržovat požadovanou kvalitu a termín dodání. Jen tak můžeme našim klientům dokázat, že jsme spolehlivý dodavatel, a můžeme se prosazovat i u dalších klientů nejen na tomto trhu,“ dodává Michel Lazovic,manažer prodeje pro trh Latinské Ameriky.

Katalogy
Reference
Ke stažení