Poprvé na veletrhu ve Stavangeru

15.09.2016

Na přelomu srpna a září jsme se zúčastnili veletrhu ONS (Offshore Northern Seas), který se konal ve čtvrtém největším norském městě - Stavangeru.

Veletrh ONS patří k jedněm z nejvýznamnějších a největších veletrhů zaměřených na ropu a plyn v této oblasti. V letošním roce ho navštívilo téměř 70 000 návštěvníků,svůj stánek na něm mělo více než 1 200 vystavovatelů ze 40 zemí světa. 

„Od účasti na tomto veletrhu jsme očekávali získání nových obchodních příležitostí. Cílem byla nejen propagace značky MSA na pro nás velmi atraktivním skandinávském trhu, ale také získání potřebných informací týkajících se specifických požadavků na dodávky armatur pro oblast těžby v Severním moři. Na veletrhu jsme se setkali nejen s našimi stálými zákazníky na tomto trhu jako je FMC / Technip, ale vedli jsme jednání také s novými klienty z této oblasti, a to např. se společnostmi Gassco, BP nebo Statoil,“ říká Jan Krzywoň, Senior Sales Manager.

Předseda představenstva MSA, pan Vladimir Kononov dodává:„Skandinávský trh pro nás znamená velký potenciál zejména díky značným zásobám ropy a zemního plynu. Patříme zde k pravidelným dodavatelům armatur zejména pro společnost FMC / Technip, se kterými spolupracujeme již od roku 2009. V letošním roce k největším dodávkám na tomto teritoriu patřila zakázka pro společnost FMC Technologies a její projekt Höegh LNG, kam jsme dodali armatury v celkové hodnotě 150 000 €.“ 

Katalogy
Reference
Ke stažení