Za účasti MSA proběhl v Polsku jubilejní 10. ročník veletrhu EXPO-GAS

Za účasti MSA proběhl v Polsku jubilejní 10. ročník veletrhu EXPO-GAS

30.04.2019

Veletrh plynárenského inženýrství EXPO-GAS nabídl jedinečnou příležitost setkat se na jednom místě s odborníky na plynárenství,obchodníky, specialisty a významnými hráči z plynárenského sektoru.

 Ve dnech 24. a 25. dubna 2019 se uskutečnil ve výstavním areálu, v polských Kielcech, jubilejní 10. ročník veletrhu EXPO-GAS  2019, na kterém se představily především společnosti z odvětví plynárenství. Prezentovány byly hlavně plynové sítě,plynová zařízení a plynové spotřebiče. K vidění bylo množství nových a moderních materiálů a vybavení pro výstavbu plynovodů,regulátorů tlaku plynu i kompresorových stanic. V rámci veletrhu jste se tak mohli seznámit s novými výrobky,inovativními technologickými řešeními a současně navázat kontakt s potenciálními partnery.

Mezi významnými vystavovateli samozřejmě nechyběla ani společnost MSA, ve spolupráci se svým polským partnerem firmou DEFT Polska. Účastníky veletrhu jsme dokázali zaujmout, protože byla naše expozice téměř neustále v obležení. Speciálně si pak návštěvníci pochvalovali naše vizualizace, které měli možnost shlédnout prostřednictvím 3D brýlí.

Na vše pečlivě dohlíželi Jan Krzywoň a  Lukáš Podmol, který má na starosti právě polské teritorium. Děkujeme za výbornou prezentaci společnosti.

 

Katalogy
Reference
Ke stažení